Adres Rozbita Szybka

Żwakowska 50, 43-100 Tychy

Numer telefonu

+48 795-152-927

Darmowa przesyłka

Darmowa przesyłka z Paczkomatem!

Producenci
Promocje
Wymiana szyby iPhone 6S Plus
Wymiana szyby iPhone 6S Plus

199,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

szt.
Wymiana wyświetlacza oryginał iPhone 14
Wymiana wyświetlacza oryginał iPhone 14

1 099,00 zł

Cena regularna: 1 199,00 zł

szt.
Wymiana wyświetlacza oryginał refabrykowany Samsung S10
Wymiana wyświetlacza oryginał refabrykowany Samsung S10

849,00 zł

Cena regularna: 899,00 zł

szt.
Wymiana szyby iPhone 13 Mini
Wymiana szyby iPhone 13 Mini

849,00 zł

Cena regularna: 999,00 zł

szt.
Wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym zamiennik iPhone 8 Plus
Wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym zamiennik iPhone 8 Plus

289,00 zł

Cena regularna: 319,00 zł

szt.
Wymiana baterii iPhone X
Wymiana baterii iPhone X

199,00 zł

Cena regularna: 219,00 zł

szt.
Wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym Huawei P30 Lite
Wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym Huawei P30 Lite

319,00 zł

Cena regularna: 369,00 zł

szt.
Wymiana klapki / obudowy tylnej iPhone 8
Wymiana klapki / obudowy tylnej iPhone 8

249,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

szt.
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Pro
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Pro

399,00 zł

Cena regularna: 699,00 zł

szt.
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Mini
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Mini

449,00 zł

Cena regularna: 649,00 zł

szt.
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Pro Max
Wymiana klapki tylnej iPhone 13 Pro Max

449,00 zł

Cena regularna: 699,00 zł

szt.
 Wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra
Wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra

1 249,00 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

szt.
Regulamin

regulamin serwisu pogwarancyjnegi

§1 Postanowienia ogólne

1. Poniższe postanowienia obowiązują pomiędzy Zleceniodawcą, a Zleceniobiorcą firmą Centro-Kom Szymon Kościański NIP 6462691119 oraz REGON 241552997 (zwaną ROZBITASZYBKA.COM) w zakresie świadczonych usług serwisu telefonów komórkowych.

2. Potwierdzeniem zawarcia umowy o świadczenie usług serwisowych telefonu jest wystawienie przez „ROZBITASZYBKA.COM (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański)” POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA URZĄDZENIA DO SERWISU

Zleceniodawca z chwilą oddania sprzętu do „ROZBITASZYBKA.COM (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański)” celem dokonania usług serwisowych zobowiązany jest zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu. Jego aktualny zapis znajduje się na stronie internetowej https://rozbitaszybka.com/pl/i/Regulamin/3

3. Pozostawiając sprzęt Zleceniodawca, który otrzymuje WYDRUK POTWIERDZAJĄCY PRZYJĘCIE SPRZĘTU DO SERWISU, niniejszym akceptuje regulamin oraz wszystkie jego postulaty.

3a. Wszelkie dodatkowe ustalenia będą miały zastosowanie jedynie w przypadku uprzedniego uzgodnienia z pracownikiem serwisu, które będą na piśmie.

4.„ROZBITASZYBKA.COM (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański)” nie bierze żadnej odpowiedzialności za dane znajdujące się w pamięci urządzenia lub innych nośnikach (np. karcie pamięci) w całym procesie serwisu.

4a. Zleceniodawca jest zobowiązany do wykonania kopii zapasowej plików znajdujących się na urządzeniu oraz wyciągniecie wszelkich zbędnych rzeczy z telefonu, oraz oddaniu telefonu w stanie podstawowym czyli TELEFON + BATERIA.

4b. .„ROZBITASZYBKA.COM (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański)” nie bierze żadnej odpowiedzialoności za pozostawione karty SIM, karty pamięci oraz inne akcesoria, na które składają się etui, szybka ochrona, naklejki itp. W przypadku zagubienia w/w rzeczy zleceniodawca nie posiada prawa do żądania pokrycia strat spowodowanych ich zgubieniem ponieważ zostawił je na własną odpowiedzialność i nie zastosował się do regulaminu.

5. W przypadku nie odebrania sprzętu w ciągu 3 miesięcy od daty przyjęcia, zgodnie z art. 180 K.C. w związku z art. 60 K.C. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) potraktuje to jako wolę wyzbycia się własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony. Serwis nabywa go przez jego objęcie w posiadanie samoistne na podstawie art. 181 Kodeksu Cywilnego.

6. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) ma prawo wydać sprzęt każdemu, kto okaże podpisane POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA URZĄDZENIA DO SERWISU.

Warunkiem wydania sprzętu jest zwrot POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA URZĄDZENIA DO SERWISU oraz pokwitowanie odbioru.

7a. W sytuacji braku WYDRUKU POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA DO SERWISU, zleceniobiorca ma prawo zarządać dowodu zakupu urządzenia z podanym numerem IMEI bądź innego dowodu, który jednoznacznie wskażę, iż osobą próbująca otrzymać urządzenie jest prawnym właścicielem owego urządzenia.

8. W przypadku nieodebrania przez Zleceniodawcę sprzętu we wskazanym terminie, „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) ma prawo obciążyć Zleceniodawcę kosztami przechowywania sprzętu (5zł za każdy tydzień zwłoki), chyba że zleceniodawca ustalił z zleceniobiorcą inne warunki odbioru sprzętu.
8a. Zleceniodawca, który nie dokona sprawdzenia sprzętu przy odbiorze lub nie zgłosi wadliwego działania sprzętu najpóźniej w terminie 14 dni od dnia jego odebrania, nie może mieć żadnych roszczeń w związku z nieprawidłowym funkcjonowaniem sprzętu wobec „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański).

9. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) ma prawo do nie wydania sprzętu, aż do chwili wpłacenia przez Zleceniodawcę równowartości za wykonaną usługę oraz innych kwot należnych zgodnie z niniejszym regulaminem.

 §2 Postanowienia dotyczące płatności na sklepie

  1. Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego

    - Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy
    - Za pośrednictwem platformy płatniczej Shoper Przelewy24
    - Za pobraniem, tj. gotówką w momencie dostarczenia towaru do Kupującego
    - Za pomocą karty płatniczej: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Apple Pay, Google Pay, 


  2. W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami oraz kartami płatniczymi jest PayPro S.A.

 

§3 Postanowienia dotyczące szczegółów naprawy

 

1. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) może odmówić przyjęcia lub naprawy sprzętu bez podania przyczyny.

2. Czas dokonania naprawy uwarunkowany jest dostępnością części serwisowych. Serwis ma prawo do wydłużenia szacowanego czasu naprawy.

3. Wycena naprawy przyjmowanego sprzętu jest bezpłatna tylko w przypadku gdy jej następstwem jest naprawa sprzętu w serwisie „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański).

4. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) nie odpowiada za usterki ukryte lub niewymienione przez Zleceniodawcę podczas procesu przyjęcia sprzętu- brak zadeklarowania na WYDRUKU POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA SPRZETU DO SERWISU owych usterek nie prowadzi do roszczeń gwarancyjnych.

5. Ze względu na politykę „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) dotyczącą ekologii oraz zasad dystrybutora części zamiennych, Zleceniodawcy nie zwracane są wymienione części, jedynie na wyraźnie żądanie Zleceniodawcy serwis „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) może odstąpić od w/w zasady.

6. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) w sytuacji niepoinformowania przez zleceniodawcę, że telefon ma zostać tylko i wyłącznie naprawiony na częściach oryginalnych, zleceniodawca ma prawo wykonać naprawę na częsciach zamiennych.

7. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) ma prawo wykonać usługi serwisowe we własnym zakresie lub powierzyć ich wykonanie firmom trzecim, w szczególności producentowi sprzętu.

8. Na wymienione elementy, „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) udziela 90 dni gwarancji.
8a. Gwarancją nie objęte są części, które nie były wymienione na nowe w procesie naprawy.
8b. Gwarancja nie obejmuje również części, które noszą ślady uszkodzeń powstałych z winy użytkownika oraz uszkodzeń mechanicznych, termicznych oraz chemicznych.

9. Z racji możliwości postępowania uszkodzeń elementów elektronicznych, wszelkie usterki, które mają zostać rozpatrzone w trybie gwarancyjnym należy zgłosić maksymalnie do tygodnia czasu od ich wystąpienia lub zgłosić to mailowo bądź telefonicznie oraz w jak najszybszym czasie dostarczyć sprzęt do punktu serwisowego.

10. Gwarancja zostaje anulowana w momencie stwierdzenia przez „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) uszkodzenia plomb gwarancyjnych lub ingerencji innych osób, a także uszkodzeń wymieniionych w punkcie 8b.

11. "ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański) zastrzega sobie możliwość zwrotu nienaprawionych urządzeń z odmiennymi objawami aniżeli w momencie przyjęcia. Wynika to z ukrytych uszkodzeń niemożliwych do wykrycia przed rozpoczęciem naprawy. Najczęściej odpowiedzialna za nie jest korozja po zawilgoceniu oraz przepięcie.

12. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański), nie ponosi żadnej odpowiedzialnośći gdy sprzęt posiadał certyfikat IP (International Protection Rating), a po dokonanej naprawie w serwisie telefon uleg rozczelneniu i stracił owy parametr.

13. „ROZBITASZYBKA.COM” (prawnie Centro-Kom Szymon Kościański), zastrzega sobie prawo do zmiany owego regulaminu bez podania przyczyny i wczesniejszego poinformowania.

Podpisano
Zespół RozbitaSzybka.com 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ZADZWOŃ ZADZWOŃ +48 795-152-927
Messenger NAPISZ NAPISZ NA MESSENGER
Sklep internetowy Shoper.pl